Mineralny krem z filtrem

Niezależnie od tego, czy właśnie wybieramy się na wakacje, czy jest środek zimy, chemiczne i mineralne kremy z filtrem zawsze są potrzebne! Osłona skóry przed działaniem UVA i UVB powinna trwać cały rok.

Mineralny krem z filtrem – skuteczna ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB

Promieniowanie słoneczne prowadzi do poparzeń skóry, przebarwień, rumieni a w najgorszym wypadku do nowotworów. UVB stanowi jedynie niewielki procent promieniowania, które dociera do Ziemi, a na skórze powoduje rumień, oparzenia i bolesność po ekspozycji na słońce.

UVA z kolei jest promieniowaniem, które jest obecne przez cały rok, nawet w pochmurne dni i bez trudu przedostaje się przez chmury, szyby samochodów czy ubrania. Dociera do ziemi w aż 95%. UVA przedostaje się do głębokich komórek skóry właściwej i tworzy szkodliwe wolne rodniki, powoduje zmiany w strukturze kolagenu i elastyny, przebarwienia i fotostarzenie. Aby zapobiec wyniszczającemu działaniu promieniowania konieczna jest ochrona przeciwsłoneczna.

Mineralny krem z filtrem zapewnia całoroczną ochronę

Zadaniem filtrów jest obijanie światła słonecznego i ochrona skóry przed jego szkodliwym działaniem. Dobrej jakości mineralny krem z filtrem zapewnia całoroczną protekcję skóry zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA. O ochronie przed UVB informuje SPF (Sun Protection Factor). Blokadą dla UVA jest oznakowanie PA+. W kolekcji kosmetyków premium Gemology znajdziecie KREM BIAŁA PERŁA z SPF 30 PA +++ oraz KOREKTOR BIAŁA PERŁA SPF 15 PA ++.

Mineralny krem z filtrem Biała Perła

Mineralny krem z filtrem Biała Perła wspaniale rozświetla skórę i wyrównuje jej koloryt. Biała Perła, ustabilizowana witamina C, Bisabolol i witamina B3 rozjaśniają skórę i uwydatniają jej blask. Naturalne składniki aktywne wyrównują syntezę melaniny, wzmacniają barierę ochronną skóry i stymulują produkcję kolagenu.

Mineralny krem z filtrem – korektor Biała Perła

Korektor Biała Perła to wysoko skoncentrowana emulsja, która punktowo koryguje ciemne plamy. Dzięki składnikom aktywnym zmniejsza syntezę melaniny i jej transfer na powierzchnię skóry. Wyrównuje koloryt skóry rozjaśnia ją oraz zapobiega także pojawianiu się ciemnych plam w przyszłości.

Ekskluzywne kosmetyki do pielęgnacji dbają o dobrobyt skóry, dostarczają jej niezbędnych pierwiastków śladowych, wpływają na syntezę kolagenu, silnie nawilżają, wygładzają, napinają skórę i chronią przed UV. Odpowiadają na potrzeby skóry, otulają ją i dają niezwykłą przyjemność w stosowaniu mineralnych kremów z filtrem.

Zobacz również: krem do twarzy z cynkiem i kosmetyki z kamieniami szlachetnymi