Historia i koncepcja

Pierwsza marka mineralnej pielęgnacji

Gemology Cosmetics to pionierska marka, która opracowała pierwsze na świecie kosmetyki na bazie kamieni szlachetnych i półszlachetnych i w pełni oparła koncepcję na drogocennych minerałach.

Założycielka marki Crystelle Lannoy, pasjonatka kamieni szlachetnych z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej zdecydowała połączyć obie pasje by stworzyć wyrafinowaną markę luksusową – mariaż piękna, kamieni szlachetnych i nauki.

Po 3 latach badań laboratorium Gemology opracowało innowacyjny proces ekstrakcji i stabilizacji oligoelementów z kamieni szlachetnych i półszlachetnych. W ten sposób powstał nowy wszechświat – mineralnej pielęgnacji Gemology gdzie blask, czystość i moc kamieni szlachetnych zostały ujęte w luksusowych kosmetykach i profesjonalnych rytuałach.

Żelazo, Cynk, Miedź, Krzem…. ekstrakty z Rubinu, Szafiru, Ametystu… stymulują funkcje witalne by zapobiegać, naprawiać i chronić skórę przed skutkami upływającego czasu i oksydacyjnego otoczenia.

Mineralna marka Premium

Gemology Cosmetics oferuje linie kosmetyków profesjonalnych i detalicznych dla wszystkich rodzajów skóry a także perfumy i produkty liefestylowe, które stały się popularne na całym świecie.

Marka jest obecna w luksusowych obiektach Spa, klinikach i salonach w ponad 30 krajach, gdzie oferuje holistyczne zabiegi premium i kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Kosmetyki Gemology nie zawierają parabenów, etanolu, glutenu, propylen glycolu i nie są testowane na zwierzętach.

Znajdziemy w nich natomiast diamentowy puder, perłę, turmalin, ametyst…

Subtelne, wyrafinowane aromaty i ewoluujące oraz tekstury francuskich kosmetyków GEMOLOGY przekształcają zabiegi i codzienną pielęgnację w unikalne doświadczenie luksusu i skuteczności.