Rytuały na twarz – Szlachetne

MALACHIT SKÓRA SUCHA

Luksus szlachetnego zabiegu, który odsłania piękno skóry poprzez silne działanie regenerujące, nawilżające i odżywcze. Cała moc Malachitu bogatego w Miedź jest wykorzystana dla idealnej pielęgnacji delikatnej, suchej skóry by zapewnić jej komfort, odnowienie i promienny wygląd.
Masaż twarzy kamieniami półszlachetnymi wzmacnia skuteczną pielęgnację i przekształca ją w relaksujący rytuał.

AMETYST SKÓRA MIESZANA

Szlachetny Ametyst nadaje delikatności skórze poprawiając jej strukturę i wyrównując koloryt. Wyjątkowe, silne właściwości Krzemu zawartego w Ametyście działają oczyszczająco na skórę mieszaną, zwiększają jej elastyczność, wygładzają naskórek i zawężają pory pozostawiając sprężystą skórę o ujednoliconej strukturze i rozświetlonym kolorycie.
Masaż twarzy kamieniami półszlachetnymi wzmacnia działanie składników aktywnych i doskonale relaksuje.

SMITSONIT SKÓRA WRAŻLIWA

Minerał o potężnej mocy regenerującej. Dzięki zawartości Cynku Smitsonit naprawia, chroni i wygładza skórę. Wycisza zaczerwienienia i tkliwość skóry. Ukojona skóra odzyskuje komfort i blask.
Relaksacyjny rytuał refleksologii dłoni, twarzy i skóry głowy kamieniami półszlachetnymi wzmacnia regenerujące działanie zabiegu.

DIAMENTOWA MASKA ŻELOWA

Siła 30 składników aktywnych połączonych w hydrożelowej masce by uzyskać wyjątkową skuteczność anti-age i promienny wygląd. Działanie Diamentu, Jadeitu, Smitsonitu i Perły zapewnia skórze pełną ochronę, wyraźnie redukuje zmarszczki i linie pozostawiając skórę gładką, jędrną i nawilżoną.
Relaksacyjny rytuał z elementami refleksologii dłoni, twarzy i skóry głowy kamieniami półszlachetnymi wzmacnia odmładzający efekt zabiegu i doskonale odpręża.