Rytuały na twarz – Klasyczne

GEMOLOGY SKÓRA SUCHA

Pielęgnacja nawilża i łagodzi delikatną skórę suchą i odwodnioną. Dzięki regenerującym właściwościom Malachitu i Opalu stymuluje syntezę kolagenu i pobudza biologiczną aktywność skóry zapewniając rewitalizację, nawilżenie, komfort i rozświetlenie skóry.
Masaż cennymi kamieniami z elementami refleksologii zwiększa nawilżające działanie składników aktywnych i zapewnia prawdziwy moment relaksu.

GEMOLOGY SKÓRA MIESZANA

Pielęgnacja oczyszcza i matuje skórę dzięki Krzemowi o wyjątkowych właściwościach chłonnych. Regulujące działanie Rubinu, Kamienia Księżycowego i Czerwonego Jaspisu wpływa na wydzielanie sebum i zawęża ujścia mieszków włosowych.
Masaż cennymi kamieniami z elementami refleksologii zwiększa oczyszczające działanie składników aktywnych i zapewnia prawdziwy moment relaksu.

GEMOLOGY SKÓRA WRAŻLIWA

Pielęgnacja koi, nawilża i wzmacnia delikatną cerę. To prawdziwy mineralny opatrunek dla skóry. Lazuryt i Smitsonit o właściwościach naprawczych i ochronnych redukują wpływ czynników zewnętrznych i stresu oraz wzmacniają mechanizmy ochronne skóry dając efekt wyciszonej, wygładzonej i rozświetlonej skóry.
Masaż cennymi kamieniami z elementami refleksologii zwiększa kojące działanie składników aktywnych i zapewnia prawdziwy moment relaksu.

GEMOLOGY SKÓRA DOJRZAŁA

Pielęgnacja anti-age i przeciw zmęczeniowa dla skóry naznaczonej czasem i negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Stymuluje produkcję kolagenu by ujędrnić i wzmocnić skórę. Połączenie Diamentu i Turmalinu ożywia koloryt, wygładza linie twarzy i nadaje promienny, młodszy wygląd.
Masaż cennymi kamieniami z elementami refleksologii zwiększa wzmacniające działanie składników aktywnych i zapewnia prawdziwy moment relaksu.

GEMOLOGY NIEBIESKI BURSZTYN

Pielęgnacja stymuluje funkcje witalne skóry zapewniając nawilżenie, odżywienie, dotlenienie, ochronę i rewitalizację. Niebieski Bursztyn chroni przed oksydacyjnym otoczeniem i przywraca naturalny ochronny płaszcz hydrolipidowy skóry. Skóra jest rozświetlona, ujędrniona i chroniona.
Masaż cennymi kamieniami z elementami refleksologii zwiększa działanie składników aktywnych i zapewnia prawdziwy moment relaksu.