Rytuały na ciało – Peelingujące

MANGO I SZAFIR – ENERGETYZUJACY RYTUAŁ PEELINGUJĄCY

Peeling Mango bogaty w witaminy A i E eliminuje martwe komórki naskórka i regeneruje skórę. Cenny krem do masażu z pudrem Szafiru bogatym w Żelazo w połączeniu z energetyzującym masażem ciała kamieniami półszlachetnymi stymuluje komórki do odnowy i dynamizuje ciało. Olejki eteryczne Mięty i Grejpfrutu zamykają rytualną pielęgnację pozostawiając przyjemną, świeżą nutę.

PERŁA I PERYDOT – RELAKSUJĄCY RYTUAŁ PEELINGUJACY

Peeling z Perłą i kryształami Korundu dokładnie oczyszcza skórę i pozostawia piękną lśniąca poświatę. Perydot bogaty w Magnez pozwala podnieść poziom energii komórkowej i walczyć
skórze ze stresem. Olejki eteryczne i ekstrakty z Pomarańczy i Wanilii uspokajają, koją i wyciszają.
W połączeniu z masażem ciała ciepłymi, półszlachetnymi kamieniami rytuał daje wygładzoną, odżywioną, rozświetloną skórę a także cenne odprężenie i relaks.

SOLE RUBINU – RYTUAŁ PEELINGUJACY ANTI-AGE

Oczyszczający peeling, właściwości Rubinu i potężne działanie olejków eterycznych: antycellulitowego Cyprysu i drenującego Cedru, spowalniającej proces starzenia Mirry… w połączeniu z masażem cennymi kamieniami dają efekt zregenerowanej, ujędrnionej, delikatnej i oczyszczonej skóry oraz błogą przyjemność aromatycznego rytuału.

SOLE PERYDOTU – RYTUAŁ PEELINGUJĄCY ANTI- STRESS

Delikatna sól, sproszkowany, bogaty w Magnez Perydot, cenna kompozycja ekstraktów roślinnych i olejków esencjonalnych Ylang-Ylang, Patchuli, Cynamonu… oczyszczają, wygładzają i pielęgnują skórę a także wyciszają, eliminują napięcia i stabilizują emocje.
W połączeniu z masażem ciała kamieniami półszlachetnymi niezwykle przyjemny zabieg daje rozświetloną, zenergetyzowaną i oczyszczoną skórę oraz doskonałe rezultaty ukojenia i relaksu.