Drogocenne rytuały na ciało

MINERALIZUJĄCY RYTUAŁ Z WULKANU ROTORUA W NOWEJ ZELANDII

Delikatne sole Perydotu idealnie oczyszczają skórę z martwych komórek naskórka ; unikalny, samorozgrzewający okład z niezwykle bogatym w minerały błotem wulkanicznym z Rotorua detoksykuje i remineralizuje komórki wzmacniając ich funkcjonowanie. Relaksujący masaż ciała i skóry głowy kamieniami szlachetnymi i masłem Shea bogatym w witaminy i olejki eteryczne odżywia, nawilża i regeneruje skórę.
Pełen subtelnych, mineralnych aromatów głęboko odprężający rytuał, pozwala oddalić stres, zapomnieć o zmęczeniu i w pełni delektować się rewitalizującym działaniem minerałów.

RYTUAŁ WYSZCZUPLAJĄCY Z LIŚĆMI HERBATY I ZIARNAMI KAKAOWCA

Szafirowy peeling dokładnie oczyszcza i mineralizuje skórę. Teobromina z ziaren kakaowca drenuje, przyspiesza uwalnianie tłuszczu z komórek i wpływa na lipolizę. Silny antyoksydant Kofeina z młodych liści zielonej herbaty detoksykuje i przyspiesza metabolizm stymulując wyszczuplanie. Masaż ciała kamieniami szlachetnymi z efektem drenażu intensyfikuje oczyszczająco – wyszczuplające działanie.
Magiczne wręcz połączenie odprężającego doznania rytuału z energią i mocą wyszczuplającego działania minerałów i roślin.

RYTUAŁ ANTI-AGE Z CZERWONYM GRANATEM

Regenerujący peeling z Mango i cenny koktajl aktywnych składników anti-age okładu: stymulującego i regenerującego Granatu, antyoksydacyjnej Żurawiny i łagodzącej Maliny dają efekt pięknej, delikatnej, wygładzonej, zregenerowanej i chronionej skóry.
Aromatyczny masaż ciała i skóry głowy kamieniami szlachetnymi poprawia napięcie i dotlenienie skóry a także zapewnia wyjątkowy relaks i odprężenie.